Çekme Yay Bursa – Yeşilyurt Yay

Çekme Yay Bursa – Yeşilyurt Yay

Çekme Yay İmalatı Nasıl Olmalıdır?

Çekme Yay Bursa bitişik sarımlı meydana getirilen çekmeye karşı sağlam ve mukavemetli olan yaylar dır. Bu tür yayların uç kısımları, kullanım yerine göre başka şekilde yapılabilir ler. merkezli firmamız tarafından üretilen çekme yaylar çalışma şekli çekmeye karşı mukavemet gösterir ve genel olarak sarımları kilitli yani kapalı olarak üretilir. Çekme yay merkezli firmamız standart tip kancaların yanında sizlerin istekleri yönünde özel tasarımlar yapmaktadır.

Nasıl olmalı ?

Çekme yaylarda istenilen en yüksek dayanıklılığa ulaşmak için uygulanan ısıl işlem, kullanılan malzemenin güvenilirliği, başarımı ve performansı açısından önemlidir. Yay performansı düşünüşünden uygulanacak olan termik işlemin seviye ve zaman olarak önceden belirlenmesi ve uygulama esnasında kontrol altında tutulmalıdır. Çekme Yay Bursa ilindeki firmamızca yapılan bu termik işlemler, hava dolaşımı otomatik fırınlarda, dikkatli şekilde gerçekleştirilir. Bu işlem ile çok daha uzun ömürlü çekme yayları üretilebilmektedir.

Hızlı Kaliteli Ve Uygun Fiyata Çekme Yaylar

Çekme yayı üretimi yapan firmamız, bu noktada sahip olduğu ekipman ve uzmanlaşmış ekibi ile geniş bir üretim yelpazesine sahiptir. Talepleriniz doğrultusunda hızlı, kaliteli ve uygun fiyata çekme yayı üretimini gerçekleştirmekteyiz. Çekme yay bursa yay firması olarak talepleriniz doğrultusunda çoklu siparişleri gerçekleştirmekteyiz. Firmamız sahip olduğu bu kazanım ile imalatını gerçekleştirdiğimiz sistemler in ize en uygun çekme yayı imal etmekteyiz. , çekmeye karşı direnme göstermekte olan Çekme yayları ve çekildiklerinde üzerin’de enerji depolar ve çekme bırakıldıktan sonra tekrar eski hallerine dönerek enerjilerini boşaltmakta dırlar.

Kaliteli Ve hızlı Hizmet Uygun Fiyat
Çekme yay bursa kurulduğundan bu yana kaliteye verdiği ön sayesinde kısa sürede yay sektöründe tanınmış ve bu standartları ile faaliyetlerine devam etmektedir. Çekme Yay Bursa firmamızın değişmez standartları uygun fiyata kaliteli ve hızlı hizmet olmuştur. Çekme üretimde kalite ve sürekliliğin devamına mahsuben güven ve kalite Prensibi ile çalışan firmamız sizlere hizmet vermeye devam edecektir.
Eğer çekme yayı ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçebilir ve ihtiyacınıza göre yay tasarımı yaptırabilirsiniz.
Buradaki iletişim linkine tıklayınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published.