Baskı Yay Kocaeli – Yeşilyurt Yay

Baskı Yay Kocaeli – Yeşilyurt Yay

Baskı Yay Kocaeli İmalatı – Yeşilyurt Yay

Baskı yay Kocaeli, sıkıştırmak yöntemiyle kuvvet (yük) elde etme ve aynı biçimde kuvvetlere karşı koyma amacıyla kullanılan bir makine elemanına verilen genel addır. Baskı yayları merkezli firmamız tarafından imal edilen baskı yaylarının birçoğu yuvarlak telden uçları kapalı olarak sarılmış yaylar dır.
Ürün yelpazemizdeki çekme yayları. Torsiyon yayları, kurma yayları, spiral ezme yayları, asansör yayları, disk yayları, bant yayları, baskı yayları matkap ve fraze elek yayları, gibi. Benzer biçimde isimlerle adlandırılan baskı yaylarının yanı sıra farklı formları mevcuttur.

Yüksek Kalitede Baskı Yayı Üretimi

Baskı Yayı sıkıştırma metoduyla enerji depolama, yük (güç) sağlama ya da basınca yönelik kuvvetlere dayanma amacı ile kullanılır. Endüstride en çok kullanılan biçimi ise yuvarlak telden, uçları kapalı şekilde sarımlı, iki kenarı birbiri İLE paralel olanıdır. Boy kaybı döngüsünü çözümlemek, sınıf boy ve aşırı sarsılmayı azaltmak ya da yük (güç) özelliklerini elde etmek için. Baskı yay Kocaeli, son teknoloji yay sarma makineleri ile baskı yayı imalatı yapmaktadır.

Kullanım Alanları

Baskı yayları, takriben yay çapının tel çapına orantısı olan yay indeksinin 5 ile 11 arasında olması gerekmektedir. Baskı yay Kocaeli Baskı yay üretimi yapan bütün makine parkuru mevcut olup, müşterilerine özel tasarımlar yapar.

Baskı yayı araç üzeri ekipmanlarının kullanıldığı alanlar;
Sanayi Tarım makine endüstri, Maden makine endüstri, Demir Çelik ve Ham madde makineleri endüstri, Ağır iş makine endüstri, Otomotiv & Yedek parça endüstri, Tarım makine endüstri.
Gıda ve Ambalaj makineleri sanayi, Elektrik ve Elektronik endüstri , Isıtma & Soğutma endüstri ,Bisiklet ve motosiklet yedek parça sanayi ,Traktör& Ekipmanları ve yedek parça endüstri ,tıbbi cihazlar endüstri ve daha birçok alanda baskı yayı ve diğer yay guruplarının üretimini yapmaktadır.

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat
Prensibi ile çalışan Baskı yay Kocaeli firmamız sizlere hizmet vermeye devam edecektir. Baskı Yayı üretimde kalite ve sürekliliğin teminatı hizmette Güven ve kalitedir Prensibi ile çalışan
Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen bu linkten bizimle iletişime geçiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.